Přístroj HIFUtherapy MediSwiss MS2

Revoluční technologie HIFU, vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk, byla vyvinuta na amerických klinikách. V roce 2011 získala FDA a CE certifikaci.
Jedná se o přístroj, který ze speciální sondy vysílá jednotlivé ultrazvukové vlny, jejichž účinek je koncentrován do jednoho bodu.
Účinnost přístroje HIFUtherapy je srovnatelná s chirurgickým liftingem obličeje. Proto je tato metoda velmi populární a využívají ji i celebrity.

Ošetření HIFUtherapy lze použít na kompletní facelifting i na dílčí ošetření v obličeji – oblast očí, tváří, krku, ale i dekoltu… Prostě tam, kde chcete řešit nějaký problém.

Jak HIFUtherapy proměňuje váš vzhled

Působením HIFUtherapy dojde v místě ošetřeného podkoží k vytvoření husté 3D matrice koagulačních bodů, které vyvolají postupné zpevňování podpůrné tkáně. Ve vašem podkoží se totiž začne tvořit kolagen, díky kterému se bude vaše pleť sama postupně vypínat. Ošetření je k vašemu organismu šetrné a provádí se pouze ambulantně, tedy bez nutnosti hospitalizace.
HIFUtherapy je celkově časově nenáročné ošetření.

Na bolest zapomeňte

Časté dotazy klientů směřují také na bolestivost a nebezpečnost ošetření.
Při ošetření se mohou dostavovat nepříjemné pocity. Ty jsou ale dokladem správného zacílení ultrazvuku a jeho aktuálnímu působení ve spodní vrstvě vaší pokožky. Tyto pocity minimalizujeme na základě domluvy běžnými analgetiky podávanými před zákrokem. Nebezpečnost ošetření je velmi mizivá vzhledem k tomu, že neprobíhá operativně.
Ultrazvuk obecně je metoda, kterou lékaři používají 50 let, a je tedy dostatečně prověřená.

Indikace: hloubkové vypínání pokožky a její rejuvenace, neinvazivní lifting obličeje.
HIFU – vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk je směrován a aplikován frakčně do hlubokých vrstev pokožky.
Působení: termální koagulace na SMAS (povrchový svalový aponeurální systém), fascii, hlubokou dermis a podkožní vazivovou tkáň s gradujícím výsledkem v napnutí pokožky a její rejuvenaci.
Dvojitý efekt – regenerace kolagenu a kontrakce SMAS při jednotlivém ošetření

Kontraindikace

  • Implantovaný kardiostimulátor nebo jiné podobné elektronické přístroje.
  • Těhotenství a kojení.
  • V průběhu posledních 9 měsíců, ústní isotretinoin terapie (léčba akné).
  • Vnitřní výplně, je-li tvář se zlatým implantátem.
  • Závažné onemocnění srdce, diabetes, hypertyreóza – hyperfunkce štítné žlázy.
  • Nezhojené operační rány a jizvy.
  • Pacienti s pokročilou rakovinou.
  • Opary.

Doba po ošetření

Metoda HIFUtherapy je založena na tom, že ultrazvuk v pleti nastartuje tvorbu kolagenu a spolu s tím také postupné zpevňování podpůrných tkání. Většina klientů pozoruje změny bezprostředně po ošetření, celý proces omlazení pleti je však dokončen obvykle do 3 měsíců. Po zákroku může být vaše pleť začervenalá, citlivá nebo mírně oteklá. To je ale jediný vedlejší efekt, který se může dostavit. Potíže postupně odeznívají. Obavy například z omezení v práci nebo při volnočasových aktivitách tak klidně hoďte za hlavu. HIFUtherapy omlazuje vaši pleť šetrně. Bezprostřední změny na kůži skryje bez problémů běžný make-up.

Jak dlouho účinek HIFUtherapy přetrvá

Mnohé dotazy směřují také k trvalosti ošetření a nutnosti jeho opakování. Jak jsme nastínili výše, HIFUtherapy neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu – nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř. Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si vaše pokožka udrží mladistvější vzhled dlouho. Studie ze Spojených států amerických ukazují, že účinek jediného ošetření trvá až po dobu pěti let!

logo Comfort Care Cosmetics